FOTELE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Durlet Eileen Zobacz większe

Durlet Eileen

KOD: 200sd149417

ID: 399144

ProducentDurlet

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Eileen to nowy projekt autorstwa Fransa Schrofera. Koncepcja tego fotela obrotowego opiera się zasadniczo na projekcie klasycznego krzesła koktajlowego, z tą dodatkową korzyścią, że krzesło to będzie pasować do każdego nowoczesnego wnętrza. Z jednej strony jego zakrzywiony kształt jest przyjemny i zachęcający, z drugiej strony krzesło jest dynamiczne i oferuje głębię dzięki pochylonemu oparciu. Linie ściegów na zewnętrznej stronie fotela stanowią wykończenie i choć mogą nam przypominać modne obecnie duże puchowe kurtki, są również inspirowane podobnymi, ponadczasowymi klasykami designu, które oferują to samo wykończenie. zwrócono uwagę na wykończenie metalowej podstawy krzyżakowej, która została zaprojektowana specjalnie dla tego krzesła, dodając jeszcze więcej szczegółów poprzez zwężający się kształt palców i szeroki promień, w którym spotykają się różne sekcje poprzeczne podstawy.

Napisz opinię

Durlet Eileen

Durlet Eileen

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek