FOTELE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


e15 Byron Zobacz większe

e15 Byron

KOD: 200sd148881

ID: 398608

Producente15

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Fotel BYRON o wyraźnych liniach i wyrazistych podłokietnikach przypomina nowoczesne podejście do klasycznego fotela dla palących. BYRON ma klasyczną drewnianą konstrukcję z litego drewna o grubości 40 mm (1 5/8 cala). Wygodne siedzisko zapewniają pasy tapicerskie oraz wysokiej jakości pianka. Fotel BYRON wykonany jest z dębu europejskiego lub orzecha europejskiego. Nie ma stałych elementów tapicerowanych, ponieważ poduszki można zdjąć, dzięki czemu są łatwe do czyszczenia. Fotel dostarczany jest w jednym kawałku.
MATERIAŁ / WYKOŃCZENIE
dąb europejski, woskowany
orzech europejski, woskowany
kombinacje skóry i tkaniny
WYMIARY
długość, szerokość, wysokość
680 mm (26 3/4 cala), 840 mm (33 cale), 620 mm (24 3/8 cala)

Fotel z ramą w kolorze dębu

Napisz opinię

e15 Byron

e15 Byron

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek