FOTELE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


e15 Eugene Zobacz większe

e15 Eugene

KOD: 200sd148866

ID: 398593

Producente15

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Fotel wypoczynkowy EUGENE stanowi inspirujące nawiązanie do rodziny krzeseł HOUDINI poprzez swój wyjątkowy wygląd i konstrukcję. Dzięki wysokiemu oparciu, szerokiej, głębokiej skorupie siedziska i pochylonym tylnym nogom ten hojny fotel emanuje lekkością i wypoczynkiem. Wykonany z elastycznej sklejki fornirowanej dębem, EUGENE można uzupełnić poduszkami na siedziska NIMA i EUGENE S. Dzięki zaokrąglonemu drewnianemu oparciu fotel EUGENE oferuje duży komfort bez wyściełania. Możliwe jest stałe obicie siedziska. Fotel wypoczynkowy EUGENE to wszechstronny i wyjątkowy przedmiot, który idealnie sprawdzi się we wnętrzach prywatnych i publicznych. Wysokość siedziska wynosi 350 mm (13 7/8 cala), głębokość siedziska 590 mm (23 1/4 cala), a szerokość siedziska 590 mm (23 1/4 cala). EUGENE jest dostarczany w jednym kawałku.

MATERIAŁ / WYKOŃCZENIE
sklejka fornirowana dębem, lakierowana bezbarwnie lub w kolorze głębokiej czerni
możliwość tapicerowania siedziska różnymi tkaninami i skórami.
WYMIARY
długość, głębokość, wysokość
760 mm (30 cali), 890 mm (35 cali), 1000 mm (39 3/8 cala)

Krzesło w kolorze szarym umbra

Napisz opinię

e15 Eugene

e15 Eugene

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek