FOTELE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


EMKO PLACE Naïve Low Chair, moss green, Camira Zobacz większe

EMKO PLACE Naïve Low Chair, moss green, Camira

KOD: 200sd140383

ID: 390110

ProducentEMKO PLACE

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Kolekcja została stworzona na bazie krzesła Naïve. Zgodnie z tym samym podejściem, rodzina Naïve jest naprawdę łatwa w montażu, a także bezproblemowo dostosowana do każdego pomieszczenia. Wszystkie produkty Naïve składają się z trwałych naturalnych materiałów i wyróżniają się miękkim i przyjemnym wyglądem.

Będąc najmłodszym członkiem rodziny Naïve, niskie krzesło Naïve przedstawia się jasnym, a jednocześnie dojrzałym i subtelnym wyglądem. Jego główną cechą wizualną jest duży skórzany pasek, który przytrzymuje oparcie przymocowane do korpusu. Mocne połączenie drewna, skóry i tekstyliów spełnia swoją funkcję i sprawia, że jest wizualnie wyjątkowy.
Po długim dniu Naïve Low zaprasza na filiżankę herbaty lub kawy, na relaksującą lekturę lub małą przygodę podczas oglądania filmu. To towarzysz, który ceni Twój czas i jakość siedzenia, więc Naïve Low jest krzesłem, z którym można żyć.
Podobnie jak inne elementy z tej rodziny, ma korpus, który można łatwo odkręcić i złożyć na płasko. Składa się z trwałych naturalnych materiałów i organicznie pasuje do każdego tła.

Napisz opinię

EMKO PLACE Naïve Low Chair, moss green, Camira

EMKO PLACE Naïve Low Chair, moss green, Camira

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek