FOTELE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Leolux LX LXR18 Zobacz większe

Leolux LX LXR18

KOD: 200sd84274

ID: 334001

ProducentLeolux LX

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Leolux LX i projektant Martin Ballendat opracowali ten fotel specjalnie do nowoczesnych wnętrz projektowych. Kompaktowy, wygodny i wyraźnie współczesny. LXR18 jest również niezwykle funkcjonalny w użyciu. W grupach lub jako pojedyncze siedzisko, zarówno do praktycznych, jak i dekoracyjnych zastosowań hotelarskich i biurowych lub w miejscach publicznych. Okrągły fotel R18 łączy dobre cechy ergonomiczne z ponadczasową formą. Siedzisko kubełkowe podzielone jest wizualnie na dwie części, z osobnym oparciem i siedziskiem, co podkreśla lamówka. Kombinację kolorystyczną można całkowicie dopasować do przestrzeni, w której zastosowano wielofunkcyjny R18: w grupach tych samych lub kontrastowych kolorów, z wyborem jednokolorowych tkanin z całej kolekcji LX. Funkcjonalny dębowy blat jest montowany z lewej lub prawej strony w zależności od preferencji i przebiega nad siedziskiem.

Napisz opinię

Leolux LX LXR18

Leolux LX LXR18

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek