FOTELE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Leolux LX LX694 Zobacz większe

Leolux LX LX694

KOD: 200sd84179

ID: 333906

ProducentLeolux LX

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Fotel obrotowy LX694 wykończony jest miękką tapicerką i bogatą gamą detali, które można modyfikować zgodnie z wymaganiami projektu. Tapicerkę części wewnętrznej i zewnętrznej można wybrać osobno, a wzdłuż siedziska znajduje się ozdobna lamówka, którą można wykończyć dowolną tkaniną obiciową z kolekcji. Fotel dostępny jest również z nogami z litego drewna lub metalu.

Napisz opinię

Leolux LX LX694

Leolux LX LX694

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek