FOTELE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Leolux LX LX965 Zobacz większe

Leolux LX LX965

KOD: 200sd84173

ID: 333900

ProducentLeolux LX

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
LX965 to stylowy przedmiot. Elementarne kontury są połączone z oszałamiającymi detalami. Weźmy na przykład rurową ramę, która biegnie wokół siedziska, dostępną w wersji chromowanej i szerokiej gamie kolorów epoksydowych. Ten projekt Gerarda Vollenbrocka jest idealny do lobby i salonów, a wiele opcji tapicerki części wewnętrznej i zewnętrznej oraz podłokietników sprawia, że idealnie pasuje do każdego wystroju wnętrza. Fotel występuje również w wersji wysokiej i niskiej.

Napisz opinię

Leolux LX LX965

Leolux LX LX965

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek