FOTELE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MOYA June Zobacz większe

MOYA June

KOD: 200sd65084

ID: 314811

ProducentMOYA

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
fotelu June wyróżnia się subtelną grą klasycznych form, która jest jedną z podstawowych zasad MOYA. Prostotę potęguje sześcienny kształt, czyste linie i ciągła powierzchnia tworząca oparcie i podłokietniki, dzięki czemu uzyskuje się niepozorny styl, który nie starzeje się i nadaje meblom wyjątkowo mocnego charakteru, który nie umknie oku spostrzegawczego obserwatora. Poprzez wprowadzenie do każdej przestrzeni spokoju, elegancji i skromności koncepcja uniwersalności pozwala zaakcentować działania i przyzwyczajenia użytkownika. Z pozoru naga forma fotela jest w istocie sprytnym sposobem na podkreślenie wyjątkowości siedzącej w nim osoby – w ten sposób mebel staje się tłem dla bogactwa człowieka. Dodatkowa wartość June znajduje odzwierciedlenie w konstrukcji bazy, w grze z nieruchomością: unoszący się wokół podstawy powietrzny pierścień jest jak cienka nić subtelności, która konfrontuje się z siłą formy, uwodzicielską grą między detalem a cały.

"Popełniłem błąd... chcąc mieć historię dla siebie, podczas gdy samo życie wystarczy."
Samuel Beckett

fotelu June wyróżnia się subtelną grą klasycznych form, która jest jedną z podstawowych zasad MOYA. Prostotę potęguje sześcienny kształt, czyste linie i ciągła powierzchnia tworząca oparcie i podłokietniki, dzięki czemu uzyskuje się niepozorny styl, który nie starzeje się i nadaje meblom wyjątkowo mocnego charakteru, który nie umknie oku spostrzegawczego obserwatora. Poprzez wprowadzenie do każdej przestrzeni spokoju, elegancji i skromności koncepcja uniwersalności pozwala zaakcentować działania i przyzwyczajenia użytkownika. Z pozoru naga forma fotela jest w istocie sprytnym sposobem na podkreślenie wyjątkowości siedzącej w nim osoby – w ten sposób mebel staje się tłem dla bogactwa człowieka. Dodatkowa wartość June znajduje odzwierciedlenie w konstrukcji bazy, w grze z nieruchomością: unoszący się wokół podstawy powietrzny pierścień jest jak cienka nić subtelności, która konfrontuje się z siłą formy, uwodzicielską grą między detalem a całość.
„To błąd, który popełniłem… chciałem historię dla siebie, podczas gdy samo życie wystarczy.”
Samuela Becketta

Napisz opinię

MOYA June

MOYA June

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek