FOTELE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


MOYA Lea Zobacz większe

MOYA Lea

KOD: 200sd65081

ID: 314808

ProducentMOYA

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Usiądź wygodnie i pozwól sobie usiąść w tym kosmicznym fotelu i wyobraź sobie komfortową jazdę kolejką górską. Górna powierzchnia siedziska jest wykonana ze skóry lub tkaniny i wraz z rurową stalową ramą pod nią z pewnością wygląda jak międzygalaktyczne sanie. Aby uzyskać ruch we wnętrzu, Lea może być Twoim odpowiednikiem.

Napisz opinię

MOYA Lea

MOYA Lea

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek