FOTELE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Vibieffe 440 Victor Armchair Zobacz większe

Vibieffe 440 Victor Armchair

KOD: 200sd16115

ID: 265842

ProducentVibieffe

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Victor to wyjątkowa sofa o klasycznym smaku, trzeźwo wymyślona na nowo. Fascynacja osobliwym ściegiem „capitonné” wykonanym dla serii Victor podkreśla okazałe krzywizny sofy i fotela. Pasuje do każdej stylizacji, jest jednocześnie elegancka i oryginalna.

Właściwości techniczne
Rama: lite drewno jodłowe i drewno kompozytowe
Sprężyna: jednokierunkowe elastyczne taśmy o wysokiej wytrzymałości
Wypełnienie: pianka poliuretanowa o różnej gęstości pokryta podgrzewanym włóknem poliestrowym
Podstawa: lity orzech canaletto.
Okładka: Nieusuwalna okładka z tkaniny lub skóry.
Uwagi specjalne
Okładka „Capitonné”

Napisz opinię

Vibieffe 440 Victor Armchair

Vibieffe 440 Victor Armchair

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek