FOTELE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wittmann Alleegasse Armchair Zobacz większe

Wittmann Alleegasse Armchair

KOD: 200sd5795

ID: 255522

ProducentWittmann

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Ten tapicerowany zestaw został zaprojektowany w 1912 roku dla pokoju muzycznego dr. Hugo Kollera jako część wyposażenia jego wiedeńskiego mieszkania przy Alleegasse, obecnie Argentinierstrasse.

Napisz opinię

Wittmann Alleegasse Armchair

Wittmann Alleegasse Armchair

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek