FOTELE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Wittmann Aura Armchair Zobacz większe

Wittmann Aura Armchair

KOD: 200sd5776

ID: 255503

ProducentWittmann

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Ponadczasowy klasyk, który pasuje do każdego pomieszczenia i każdej atmosfery. Ten system wyposażenia wnętrz zyskał również międzynarodowe uznanie za przejrzystość swojego projektu. W 1993 roku Aura otrzymała upragnioną nagrodę »Tapicerowane meble projektowe«. Dostępne z luźnymi lub stałymi osłonami.

Aura jest nierozerwalnie związana z Wittmannem. Ten kompaktowy fotel dodał nowy rozdział do historii projektowania mebli w 1983 roku po nawiązaniu współpracy z Paolo Piva. Będąc integralną częścią kolekcji od ponad trzech dekad, Aura to prawdziwy ponadczasowy klasyk i doskonałe uzupełnienie każdego biura lub domu. Walory mebla uwidaczniają się również wtedy, gdy stanowią część szerszej grupy mebli, podnóżka lub sofy. Nawet w wersji XL Aura nadal wydaje się kompaktowa, mimo że powierzchnia siedziska jest znacznie większa. Fotel Aura: szer. 80 x gł. 69 x wys. 75 (wysokość siedziska 45 cm)

Napisz opinię

Wittmann Aura Armchair

Wittmann Aura Armchair

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek