FOTELE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Zimmer + Rohde Club Chair Zobacz większe

Zimmer + Rohde Club Chair

KOD: 200sd1293

ID: 251020

ProducentZimmer + Rohde

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Jeśli chcesz odpocząć w dobrym stylu, CLUB to krzesło dla Ciebie. Jego elegancki design łączy w sobie urok krzesła koktajlowego z lat 50. z czystymi, nowoczesnymi liniami, a zakrzywiony kształt, oparcie i podłokietniki uformowane w jedną całość, sprawiają, że jest wyjątkowo wygodny. CLUB obiecuje wyjątkowy relaks z nutą wyrafinowania.

Napisz opinię

Zimmer + Rohde Club Chair

Zimmer + Rohde Club Chair

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek