FOTELE, PUFY I PODNÓŻKI OGRODOWE

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Fotel ogrodowy z polipropylenu z podłokietnikami Pedrali Panarea 3679 Zobacz większe

Fotel ogrodowy z polipropylenu z podłokietnikami Pedrali Panarea 3679

KOD: 250sdpedralipanarea3679

ID: 223075

Rok produkcji2020
ProjektantCMP Design
ProducentPedrali

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Pedrali Panarea 3679

Fotel ogrodowy z polipropylenu z podłokietnikami

Opis

Idea Panarei jest zakorzeniona w śródziemnomorskim wybrzeżu, w kolorach i orzeźwiającej bryzie kolacji na świeżym powietrzu na tarasie z widokiem na morze, w przyjemny letni dzień.
Ta kolekcja siedzeń zewnętrznych, w tym fotel i fotel wypoczynkowy, zawiera tradycyjny element ręcznie tkany we Włoszech jako znak szacunku i oddania włoskiemu rzemiosłu.
Szerokie i zakrzywione oparcie jest utkane z polipropylenowego sznurka, który tworzy oryginalny geometryczny wzór i owija się wokół rurowej stalowej ramy aż do podłokietników.
Takie użycie sznurka podkreśla elegancki wygląd Panarea i optymalizuje splot, czego wynikiem jest podwójna krzywizna, która nadaje krzesłu trójwymiarowy, graficzny rygor, a także sprawia, że jest ono przezroczyste, łatwe do przenoszenia i nadaje się do użytku na zewnątrz.
Fotel wypoczynkowy wyposażony jest w szerokie siedzisko i wysokie oparcie, którego krzywizna tworzy praktycznie okrągłą przestrzeń relaksu i biesiady.
Wygodna poduszka z suchej pianki poliuretanowej, która szybko schnie i pokryta tkaniną wykonaną z tej samej przędzy, co element tkany.
Możliwość układania w stos

Tagi

Pedrali, CMP Design, Panarea, Meble ogrodowe, Fotele ogrodowe, Fotele ogrodowe, Fotele ogrodowe w stylu współczesnym, Fotele ogrodowe z tkaniny, Włókno syntetyczne Fotele ogrodowe, Polipropylen Fotele ogrodowe, Fotele ogrodowe z możliwością układania w stos, Fotele ogrodowe z podłokietnikami, Fotele ogrodowe tapicerowane, Krzesła ogrodowe dla gości

Napisz opinię

Fotel ogrodowy z polipropylenu z podłokietnikami Pedrali Panarea 3679

Fotel ogrodowy z polipropylenu z podłokietnikami Pedrali Panarea 3679

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek