FOTEL BIUROWY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Krzesło z pięcioramienną podstawą z podłokietnikami Tremolada PRESIDENT Zobacz większe

Krzesło z pięcioramienną podstawą z podłokietnikami Tremolada PRESIDENT

KOD: 250sdtremoladapresident

ID: 240942

ProducentTremolada

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Tremolada PRESIDENT

Krzesło z pięcioramienną podstawą z podłokietnikami

Dane techniczne

75x80xH110 cm

Opis

Fotele biurowe o ogromnym komforcie, elegancji i wytrzymałości estetycznej. Proponowane są ze skóry lub tkaniny, z tradycyjną obróbką capitonèe. Nadaje się do wszystkich biur, wszystkich biurek, wszystkich powierzchni roboczych.

Tagi

Tremolada, Meble biurowe, Krzesła Executive, Krzesła Executive, Krzesła Executive w stylu klasycznym, Skórzane Krzesła Executive, Krzesła Executive na kółkach, Obrotowe Krzesła Executive, Krzesła Executive z podłokietnikami, Krzesła Executive z 5-ramienną podstawą, Tapicerowane Krzesła Executive

Napisz opinię

Krzesło z pięcioramienną podstawą z podłokietnikami Tremolada PRESIDENT

Krzesło z pięcioramienną podstawą z podłokietnikami Tremolada PRESIDENT

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek