FOTEL BIUROWY

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Obrotowe krzesło z regulacją wysokości oparte na kozłach Leolux Lx LXR02 Zobacz większe

Obrotowe krzesło z regulacją wysokości oparte na kozłach Leolux Lx LXR02

KOD: 250sdLXR02

ID: 208313

Rok produkcji2019
ProjektantGino Carollo
ProducentLeolux Lx

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Leolux Lx LXR02

Obrotowe krzesło z regulacją wysokości oparte na kozłach

Opis

Ten stylowy projekt Gino Carollo oferuje wiele możliwości subtelnej wariacji. Na przykład krzesło jest dostępne z podłokietnikiem i bez, a dostępne są cztery podstawy, w tym podstawa o regulowanej wysokości z mechanizmem przechylania. Od wewnątrz i na zewnątrz można obitać różnymi materiałami. Detal tapicerski na oparciu i zachwycające ozdobne przeszycia z tyłu są wyrazistym dowodem kunsztu.

Tagi

LEOLUX LX, Gino Carollo, Meble biurowe, Krzesła Executive, Krzesła Executive, Krzesła Executive w stylu współczesnym, Skórzane krzesła Executive, Krzesła Executive z kółkami, Obrotowe krzesła Executive, Krzesła Executive z podłokietnikami, Średnie oparcie Krzesła Executive, Krzesła Executive z regulacją wysokości, Kozioł -w oparciu o krzesła wykonawcze

Napisz opinię

Obrotowe krzesło z regulacją wysokości oparte na kozłach Leolux Lx LXR02

Obrotowe krzesło z regulacją wysokości oparte na kozłach Leolux Lx LXR02

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek