DYWAN

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Prostokątny dywanik wełniany o geometrycznych kształtach La Manufacture PLAYTIME ABACUS Zobacz większe

Prostokątny dywanik wełniany o geometrycznych kształtach La Manufacture PLAYTIME ABACUS

KOD: 250sdlamanufactureplaytimeabacus

ID: 206425

Rok produkcji2019
ProjektantEmma Boomkamp
ProducentLa Manufacture

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
La Manufacture PLAYTIME ABACUS

Prostokątny dywanik wełniany o geometrycznych kształtach

Dane techniczne

400 x 300 cm lub 200 x 300 cm

Opis

Kolekcja dywanów Emma Boomkamp Playtime jest inspirowana dzieciństwem. Ukłon w stronę placu zabaw, pierwszego miejsca, w którym doświadczamy interakcji z innymi między dzieleniem się a rywalizacją, według Emmy. Wzory są splątane i nakładają się na siebie z psotnością lub powagą. Gra w klasy, plansza czy labirynt, bawią się i walczą niewinnie, zabarwione nostalgią. Baw się dobrze, czas na zabawę!
Projekty dywanów będą dostępne w wersji tuftowanej, drukowanej i ręcznie tkanej dla La Manufacture. Ich nazwy: Gra w klasy, Rock Paper Scissors, Eeny Meeny Miny Moe, Abacus, Mikado.
Ręcznie tkane dywany są produkowane w Teotitlán de Valle, Oaxaca w Meksyku, a używana wełna to lokalna wełna meksykańska. Ponieważ jest ręcznie barwiony, mogą występować niewielkie różnice kolorystyczne między każdą partią. W tej wiosce Zapoteków przed kolonizacją Meksyku mieszkańcy tkali tylko włókna bawełny i kaktusów na krośnie z tylnym paskiem. Gdy Hiszpanie przybyli do Meksyku, przywieźli ze sobą krosno pedałowe i... owce. W ten sposób wieś zaczęła tkać wełniane koce i kilimy. Proces wytwarzania dywanów obejmuje od tego momentu następujące etapy: barwienie wełny, przygotowanie osnowy, przygotowanie szpulek i tkanie.

Materiały: Tuftowana lub ręcznie farbowana i ręcznie tkana tkanina wełniana

Tagi

La Manufacture, Emma Boomkamp, Dywany, Tekstylia i dywaniki, Dywan, Dywany w stylu współczesnym, Dywany z tkanin, Dywany wełniane, Dywany o geometrycznych kształtach, Dywany prostokątne

Napisz opinię

Prostokątny dywanik wełniany o geometrycznych kształtach La Manufacture PLAYTIME ABACUS

Prostokątny dywanik wełniany o geometrycznych kształtach La Manufacture PLAYTIME ABACUS

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek