ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Abstracta dB Pillar Pallet Zobacz większe

Abstracta dB Pillar Pallet

KOD: 200sd197050

ID: 446777

ProducentAbstracta

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Od starożytności filar był używany jako podpora dla budynków, ale także jako ozdoba i pomnik. dB Pillar obejmuje stoły, taborety i słupki o różnych wysokościach. Dostępnych jest kilka słupków z różnymi dodatkowymi funkcjami: słupki z tablicą suchościeralną, słupki z podporą dla roślin pnących, z uchwytami na czasopisma, z doniczkami, z wieszakami. dB Pillar jest wypełniony odpadami tekstylnymi z fabryki Abstracta. W ten sposób produkt wspiera długoterminową wizję procesu produkcyjnego firmy Abstracta w obiegu zamkniętym! dB Pillar czyni cuda dla pejzażu dźwiękowego. W połączeniu z materiałem konstrukcja produktu nadaje mu wyjątkowe właściwości akustyczne. Radykalnie zmniejsza poziom szumów o niskiej częstotliwości, z którymi większość produktów sobie nie radzi.

Napisz opinię

Abstracta dB Pillar Pallet

Abstracta dB Pillar Pallet

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek