ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Actiforce Cabletray Fix Zobacz większe

Actiforce Cabletray Fix

KOD: 200sd196866

ID: 446593

ProducentActiforce

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Spraw, aby bałagan w kablach zniknął. Nasze korytka kablowe to idealne rozwiązanie do ukrycia kabli i utrzymania porządku w miejscu pracy. Nasze tace zostały zaprojektowane tak, aby kable były poza zasięgiem wzroku i przechowywane w ciągu kilku sekund, ale jednocześnie nadal można uzyskać do nich dostęp w razie potrzeby. Funkcjonalność i stylowy wygląd sprawiają, że pasują do każdego miejsca pracy. Stworzyliśmy również ekologiczną wersję wykonaną z bambusa, która idealnie pasuje do naszej bambusowej szuflady stacjonarnej.

86x1100x151 mm (wys.*szer.*gł.)

Napisz opinię

Actiforce Cabletray Fix

Actiforce Cabletray Fix

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek