ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Actiforce Acoustic Screen Large Zobacz większe

Actiforce Acoustic Screen Large

KOD: 200sd196853

ID: 446580

ProducentActiforce

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Stylowe wyjmowane rozwiązania. Zmiana biura z boksów na otwartą przestrzeń do pracy wniosła wiele pozytywnych aspektów do naszego życia zawodowego. Jednocześnie potrzeba stworzenia przestrzeni do immersji bez uszczerbku dla znaczenia bycia częścią zespołu. Dlatego zaprojektowaliśmy gamę ekranów, które mogą być używane jako ścianki działowe, ekrany prywatności, do redukcji hałasu lub po prostu jako przegrody biurka. Nasze ekrany można łatwo przenosić, ta elastyczność pozwala na tworzenie niewielkich przestrzeni w oparciu o własne potrzeby. Te bardziej prywatne obszary pozwalają pracownikom skoncentrować się, z dala od rozpraszaczy biura i zewnętrznego hałasu.

400x1500x8 mm (wys.*szer.*gł.)

Napisz opinię

Actiforce Acoustic Screen Large

Actiforce Acoustic Screen Large

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek