ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Actiforce SLS 671 Zobacz większe

Actiforce SLS 671

KOD: 200sd196849

ID: 446576

ProducentActiforce

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Nasza światowej klasy gama produktów, która spełnia wymagania rynku w zakresie technologii i wzornictwa. Szeroki wybór zapewnia rodzinę produktów o takim samym wzornictwie, które pasują do całej przestrzeni biurowej. Biuro bez granic. przejście od konwencjonalnej praktyki pracy ze stałego biura w kierunku nowego płynnego systemu, który pozwala pracownikom na swobodny wybór miejsca pracy.

Biurko 90 stopni.

Napisz opinię

Actiforce SLS 671

Actiforce SLS 671

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek