ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Anglepoise Original 1227™ Mini Desk Lamp Zobacz większe

Anglepoise Original 1227™ Mini Desk Lamp

KOD: 200sd190203

ID: 439930

ProducentAnglepoise

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Czteroczęściowa kolekcja Original 1227™ Mini to najnowszy i najmniejszy dodatek do rodziny Original 1227™. Niewielki, ale nie pomniejszony, jest zabawny, wszechstronny, klasyczny i w 100% autentyczny, szczycący się tradycyjnymi chromowanymi okuciami, naszym tradycyjnym kształtem abażuru i tabliczkami wytrawionymi z logo Anglepoise®.

Może być dwie trzecie wielkości naszej ukochanej lampy biurkowej Original 1227™, ale nasza nowa lampa biurkowa Original Mini 1227™ jest miniaturową kopią tego kultowego projektu z lat 30. , chromowane okucia i charakterystyczny klosz.
Materiały:
- Wykończenie z połyskiem
- Stalowy klosz
- Chromowane okucia
- Podstawa żeliwna ze stalową osłoną
- Aluminiowe ramiona
- Technologia stałego naciągu Anglepoise®
Wymiary produktu:
- średnica klosza 12cm
- wysokość klosza 3cm
- maksymalny zasięg: 60cm (od podstawy do klosza)
- średnica podstawy 18cm
- długość kabla 200cm

Napisz opinię

Anglepoise Original 1227™ Mini Desk Lamp

Anglepoise Original 1227™ Mini Desk Lamp

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek