ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Aqlus Ambo B Zobacz większe

Aqlus Ambo B

KOD: 200sd189150

ID: 438877

ProducentAqlus

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Harmonijny kształt charakteryzuje Ambo-B, a dyskrecja wyróżnia Ambo-A.
Te oprawy do wbudowania, które nadają się również jako oświetlenie stopni, wykonane są z aluminium malowanego proszkowo epoksydowo-poliestrowo i są wyposażone w dyfuzor z poliwęglanu, diodę LED źródło światła i zdalny sterownik.
Ich stopień ochrony przed wnikaniem kurzu, ciał stałych i cieczy wynosi IP40.

Napisz opinię

Aqlus Ambo B

Aqlus Ambo B

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek