ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Aqlus Ben Ø 764 trimless Zobacz większe

Aqlus Ben Ø 764 trimless

KOD: 200sd189145

ID: 438872

ProducentAqlus

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Ben to oprawa wpuszczana, która wydaje się wyłaniać z powierzchni sufitu. Wykonana jest z aluminium malowanego proszkowo żywicą epoksydowo-poliestrową stabilizowanego promieniami UV i posiada dyfuzor z matowego polietylenu. Wyposażony w wysokowydajną technologię Chip On Board
źródło światła i sterownik LED, Ben jest dostępny w dwóch rozmiarach oraz w wersji z wykończeniem lub bez wykończenia. Jej stopień ochrony przed wnikaniem pyłu, ciał stałych i cieczy wynosi IP40.

Napisz opinię

Aqlus Ben Ø 764 trimless

Aqlus Ben Ø 764 trimless

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek