ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Aqlus Chic Quadro Zobacz większe

Aqlus Chic Quadro

KOD: 200sd189144

ID: 438871

ProducentAqlus

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Białe, czarne i złote dandyfy Chic, aluminiowa oprawa do wbudowania dostępna w dwóch różnych kształtach, Tondo i Quadro. W komplecie z przezroczystym dyfuzorem, wyposażona jest w wysokowydajne źródło światła LED oraz zdalny sterownik. Jej stopień ochrony przed wnikaniem pyłu, ciał stałych i cieczy wynosi IP44.

Napisz opinię

Aqlus Chic Quadro

Aqlus Chic Quadro

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek