ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Aqlus CLICK TONDO TRIMLESS Zobacz większe

Aqlus CLICK TONDO TRIMLESS

KOD: 200sd189136

ID: 438863

ProducentAqlus

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Click jest prosty: prosty w swoim kształcie i prosty w instalacji. W kilku niezwykle łatwych krokach Click jest gotowy do rozświetlenia sceny. Ta wpuszczana oprawa, dostępna zarówno z wykończeniem, jak i bez, może mieć różne kształty i kolory, a pierścień wewnętrzny można zamówić w kolorze czarnym, białym lub złotym. Wykonana jest z aluminium i przystosowana do stosowania z żarówkami GU10, które nie wymagają żadnego zasilacza. Jest również dostępna w komplecie z wysokowydajnym źródłem światła LED w technologii Chip On Board, odbłyśnikiem 55°, ekranem i sterownikiem. Na zamówienie dostępny odbłyśnik 20° i 35°. Jej stopień ochrony przed wnikaniem pyłu, ciał stałych i cieczy wynosi IP43.

Napisz opinię

Aqlus CLICK TONDO TRIMLESS

Aqlus CLICK TONDO TRIMLESS

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek