ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Aqlus Dedilus Piccolo Quadro Zobacz większe

Aqlus Dedilus Piccolo Quadro

KOD: 200sd189133

ID: 438860

ProducentAqlus

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Dedilus to wszechstronna oprawa wpuszczana z niewidocznym wykończeniem, które można otynkować i pomalować w celu dopasowania do ściany. Dostępny w trzech wersjach, wykonany jest z gipsu, naturalnego i ekologicznego materiału, który nie emituje szkodliwych substancji. Wyposażona jest w wysokowydajne źródło światła LED oraz zasilacz. Jej stopień ochrony przed wnikaniem pyłu, ciał stałych i cieczy wynosi IP43.

Napisz opinię

Aqlus Dedilus Piccolo Quadro

Aqlus Dedilus Piccolo Quadro

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek