ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Aqlus Edo Grande Zobacz większe

Aqlus Edo Grande

KOD: 200sd189131

ID: 438858

ProducentAqlus

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Zakrzywiony kształt identyfikuje Edo, wbudowaną lampę wykonaną z odlewanego ciśnieniowo aluminium i wyposażoną w wysokowydajne źródło światła LED i sterownik w technologii Chip On Board. Jest dostępny w dwóch rozmiarach. Jej stopień ochrony przed wnikaniem pyłu, ciał stałych i cieczy wynosi IP44.

Napisz opinię

Aqlus Edo Grande

Aqlus Edo Grande

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek