ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Arredo3 Kitchen Asia 01 Zobacz większe

Arredo3 Kitchen Asia 01

KOD: 200sd184838

ID: 434565

ProducentArredo3

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Dla tych, którzy cenią zarówno wzornictwo przemysłowe, jak i drewno. Takie zestawienie przywodzi na myśl wielkie azjatyckie metropolie. Tam rozwija się współczesny design ze stalowymi detalami. Porusza się szybko, nie zapominając o swoich korzeniach. Delikatny i uspokajający duch tradycji wyraża się w zamiłowaniu do wykończeń drewna.
Asia oferuje szeroką gamę wykończeń, nowoczesne rozwiązania i żyłkowanie w stylu vintage.

Napisz opinię

Arredo3 Kitchen Asia 01

Arredo3 Kitchen Asia 01

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek