ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Arredo3 Kitchen Meg 02 Zobacz większe

Arredo3 Kitchen Meg 02

KOD: 200sd184827

ID: 434554

ProducentArredo3

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Dzięki nowej kuchni Meg, Arredo3 wyraża nowy wygląd i innowacyjną koncepcję we współczesnym stylu, reinterpretowaną począwszy od drobiazgowych szczegółów. Mosiężne lub tytanowe detale i żmudne badania harmonijnie łączą się, tworząc uderzający urok, tworząc konteksty o odważnym charakterze. Charakterystyczna cecha drzwi została zaprojektowana z minimalistycznym reliefem ramy, wyrafinowanym zamierzonym detalem, aby zapewnić najwyższą swobodę ekspresji w różnych stylach.

Napisz opinię

Arredo3 Kitchen Meg 02

Arredo3 Kitchen Meg 02

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek