ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Arredo3 Kitchen Time 01 Zobacz większe

Arredo3 Kitchen Time 01

KOD: 200sd184822

ID: 434549

ProducentArredo3

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Szeroka paleta kolorów lakierów – od neutralnych tonów po najjaśniejsze – nadaje modułowej kuchni Time maksimum wyrazu chromatycznego. Stylistyczna czystość gładkich drzwi uwydatnia matowe, błyszczące lub metaliczne wykończenia. Dodatkowo szerokie możliwości kompozycyjne dają możliwość wyboru między drzwiami z systemem profili uchwytowych lub z uchwytami.

Napisz opinię

Arredo3 Kitchen Time 01

Arredo3 Kitchen Time 01

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek