ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Atmosphera Magic Rectangular Table Zobacz większe

Atmosphera Magic Rectangular Table

KOD: 200sd181060

ID: 430787

ProducentAtmosphera

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Dzięki wyrafinowanemu, ale niezwykle prostemu i naturalnemu wzornictwu MAGIC doskonale sprawdza się w wielkomiejskim stylu i ogrodach o śródziemnomorskim charakterze. Tekowe listwy są rozmieszczone w pewnej odległości od siebie, a metalowa konstrukcja zapewnia stabilność i wytrzymałość stołu.

Rama aluminiowa malowana na kolor szary lub biały, podłoga frezowana z litego azjatyckiego TEAK. Rozmiar: 220 x 100 x 75 cm Waga: 33 Kg Objętość: 0,36 m3

Napisz opinię

Atmosphera Magic Rectangular Table

Atmosphera Magic Rectangular Table

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek