ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Atmosphera Maxim Chaise Longue Zobacz większe

Atmosphera Maxim Chaise Longue

KOD: 200sd181059

ID: 430786

ProducentAtmosphera

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Atmosphera oferuje leżak MAXIM z malowanego aluminium, którego tkanina techniczna jest dostępna w kolorze białym lub grafitowym. Leżak można sztaplować.

Rama aluminiowa malowana na kolor szary lub biały. Siedzisko i oparcie z tkaniny technicznej zgrzewanej termicznie Micro Textilene w kolorze białym do użytku na zewnątrz.
Regulowane oparcie
w komplecie z kołami nr 2. Wymiary: 190 x 60 x 30 cm Waga: 6 Kg Objętość: 0,37 m3
Wysokość siedziska: 30 cm

Napisz opinię

Atmosphera Maxim Chaise Longue

Atmosphera Maxim Chaise Longue

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek