ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Atmosphera Soft Pouf 60 Zobacz większe

Atmosphera Soft Pouf 60

KOD: 200sd181028

ID: 430755

ProducentAtmosphera

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Kolekcja SOFT wykonana jest z poliuretanowych mikrosfer zamkniętych w wodoodpornej tkaninie technicznej, która umożliwia szybkie wysychanie i nadaje produktom miękkość w dotyku. Miękka konstrukcja.

Stelaż z mikrosfer polistyrenowych oddychający, tkanina powlekana oddychająca.
Tkanina podszewkowa do wyboru z próbek Atmosphera, wyjmowana, nadająca się do prania
Podstawa z antypoślizgowej gumowanej tkaniny technicznej
Średnica: 60 cm Wysokość: 45 cm Waga: 5 kg Objętość : 0,27 m3
Wysokość siedziska: 45 cm

Napisz opinię

Atmosphera Soft Pouf 60

Atmosphera Soft Pouf 60

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek