ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Atmosphera Soft Pouf D95 Zobacz większe

Atmosphera Soft Pouf D95

KOD: 200sd181026

ID: 430753

ProducentAtmosphera

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Kolekcja SOFT wykonana jest z poliuretanowych mikrosfer zamkniętych w wodoodpornej tkaninie technicznej, która umożliwia szybkie wysychanie i nadaje produktom miękkość w dotyku. Miękka konstrukcja.

Struktura en microsphères de polystyrène respirant, revêtue de tissu technika respirant. Housse en tissu au choix dans l'échantillonnage Atmosphera déhoussable, lavable. Fond en tissu technika caoutchouté antidérapant.
Średnica: 90 cm Wysokość: 45 cm Masa: 6 kg Objętość: 0,40 m3
Wysokość: 45 cm

Napisz opinię

Atmosphera Soft Pouf D95

Atmosphera Soft Pouf D95

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek