ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Atmosphera Switch Lantern M Zobacz większe

Atmosphera Switch Lantern M

KOD: 200sd181022

ID: 430749

ProducentAtmosphera

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Nowa sofa modułowa SWITCH łączy w sobie trzy elementy: narożnik, środkową i szezlong.
Biała aluminiowa konstrukcja rozwija się w ażurowy wzór, aby stworzyć najbardziej odpowiednią kompozycję w swojej przestrzeni.
Podstawa wykonana w kolorze aluminium teak, który jest nowym wykończeniem kolekcji 2019. W ten sposób cechy aluminium są dobrze wyrażone w kolorze miodowo-tekowym, nadając mu ciepły i matowy wygląd wraz z długotrwałą odpornością.

Inspiracja rośnie patrząc na proste rzeczy.
Biała lub grafitowa aluminiowa płyta na białej architektonicznej fakturze, gdzie tworzą szeroką gamę modułów i tworzą najodpowiedniejszą kompozycję.
Głównymi bohaterami tej kolekcji są sofy modułowe, stoliki dla służby związany z otoczeniem, salonami i dobrym oświetleniem
**Dostępne tylko dla kolekcji Switch and Talk**
Średnica: 28 cm Wysokość: 35,5 cm Waga: 1,4 Kg Objętość: 0,03 m3

Napisz opinię

Atmosphera Switch Lantern M

Atmosphera Switch Lantern M

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek