ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Atmosphera Typhoon 240 Table Zobacz większe

Atmosphera Typhoon 240 Table

KOD: 200sd181015

ID: 430742

ProducentAtmosphera

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
TYPHOON jest wykonany z czystego indonezyjskiego drewna tekowego. Typowy miodowy kolor drewna tekowego. Z biegiem czasu miodowy kolor drewna tekowego staje się srebrzysty, ponieważ naturalna ekspozycja na zewnątrz powoduje proces utleniania zewnętrznej warstwy powierzchniowej. W celu odświeżenia pierwotnego, miodowego koloru zaleca się przemycie powierzchni wodą z neutralnym mydłem oraz usunięcie zabrudzeń sztywną szczotką. Zaleca się również stosowanie specjalnych olejów do drewna tekowego, aby odnowić jego naturalną miękkość i nawilżenie.

Połączenie potężnych kształtów i przytłaczającej osobowości łączy funkcjonalność i estetykę we współczesnym designie z solidną tekową strukturą i miękkim w dotyku.
Rozmiar: 240 x 100 x 75 cm Waga: 84 Kg Pojemność: 0,68 m3

Napisz opinię

Atmosphera Typhoon 240 Table

Atmosphera Typhoon 240 Table

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek