ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Atmosphera Zeta Coffee Table Zobacz większe

Atmosphera Zeta Coffee Table

KOD: 200sd181012

ID: 430739

ProducentAtmosphera

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Stoły ZETA łączą jakość z linearnym designem i naturalnymi materiałami. Drewniana konstrukcja wykonana jest z drewna tekowego pierwszej jakości. Gresowy blat dostępny jest w dwóch różnych wykończeniach. Zaprojektowany z pustą przestrzenią do wstawiania przedmiotów do środka.

Solidna i czysta symetria, słowa inspiracji do stworzenia stołów Zeta. Zaprojektowany z pustą przestrzenią do wstawiania przedmiotów do środka. Solidna struktura azjatyckiego TEAK
Blat gresowy dostępny w dwóch kolorach wykończenia tylko do stolika kawowo-serwisowego Zeta oraz stolika serwisowego do frisbee. Wykończenia mają naturalny i miękki w dotyku wygląd, który nadaje wyrafinowania i charakteru kolekcji.
Rozmiar: 80 x 70 x 42 cm Waga: 22 Kg Objętość: 0,4 m3

Napisz opinię

Atmosphera Zeta Coffee Table

Atmosphera Zeta Coffee Table

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek