ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


BEdesign Deer metal shelf Zobacz większe

BEdesign Deer metal shelf

KOD: 200sd176707

ID: 426434

ProducentBEdesign

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Opływowa wersja drewnianej półki pasuje do większości przestrzeni i świetnie nadaje się do przechowywania mniejszych przedmiotów, takich jak książki, biżuteria i akcesoria. Działa również jako samodzielny element, jak dzieło sztuki. Dostępny w kolorze białym i antracytowym.
Materiał: metal
Mały: wys.: 749mm szer.: 651mm gł.: 150mm
duży: wys.: 1070mm szer.: 930mm gł.: 215mm

Napisz opinię

BEdesign Deer metal shelf

BEdesign Deer metal shelf

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek