ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


BEdesign Lume coat rack big Zobacz większe

BEdesign Lume coat rack big

KOD: 200sd176701

ID: 426428

ProducentBEdesign

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Ten elegancki wieszak na ubrania może być używany samodzielnie lub w połączeniu ze sobą w celu zwiększenia wszechstronności. Dzięki minimalistycznemu wyglądowi wieszak na ubrania będzie w centrum uwagi.
Materiał: metal malowany proszkowo
Duży: wys.: 1550 mm szer.: 1000 mm gł.: 450 mm

Napisz opinię

BEdesign Lume coat rack big

BEdesign Lume coat rack big

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek