ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Bensen Aura Zobacz większe

Bensen Aura

KOD: 200sd175880

ID: 425607

ProducentBensen

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Aura to elegancki nowy dodatek do linii Bensen. Jego puchowe poduszki siedziska i czyste linie oraz otwarte ramiona sprawiają, że jest to idealna sofa do zastosowań mieszkalnych lub kontraktowych. Nasze charakterystyczne siedzisko z podcięciem zapewnia miejsce na stopy podczas wchodzenia i wychodzenia z sofy i pomaga zmniejszyć wizualnie ślad, tworząc komfortowy, dopasowany wygląd.

Napisz opinię

Bensen Aura

Bensen Aura

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek