ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Bensen Homework Zobacz większe

Bensen Homework

KOD: 200sd175844

ID: 425571

ProducentBensen

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Homework Desk to eleganckie i bardzo wszechstronne biurko dostępne w dwóch rozmiarach. Oba biurka można zamówić z szufladami pojedynczymi, podwójnymi lub teczkami i skonfigurować według indywidualnych potrzeb. Atrakcyjna ze wszystkich stron i wykonana z wyselekcjonowanych materiałów, Homework jest idealna do domu lub biura, w którym będzie widoczne biurko. dodatkowa powierzchnia stołu. Każda szuflada zawiera ukrytą przegrodę do zarządzania kablami, wystarczająco dużą, aby uporządkować wiele kabli i akcesoriów.
Praca domowa jest precyzyjnie wykonana z przezroczystego szkła, chromowanej lub malowanej proszkowo stali, wysokiej jakości fornirów i wykończenia o bardzo wysokim połysku.

Biurko Homework to świeże spojrzenie na design biurka. Szuflady z nacięciami wystają z ramy, tworząc wrażenie unoszenia się na wodzie, a rezultatem jest wyjątkowo solidne biurko. Ten szczegół ułatwia również montaż, ponieważ do zmontowania całego biurka potrzeba tylko kilku śrub.
Nogi są dostępne w chromie wykończonym na wysoki połysk lub ze stali malowanej proszkowo na kolor brązowoszary z przezroczystymi nóżkami z poliwęglanu. Szuflady są dostępne w starannie dobranych okleinach drewnianych lub w poliuretanie o ultra wysokim połysku.
Skrzynki szuflad wykonane są z europejskiej sklejki brzozowej i wyposażone w prowadnice z miękkim domykiem, które poruszają się cicho i zapobiegają trzaskaniu. Szufladę na akta można łatwo dostosować zarówno do akt o rozmiarze Letter, jak i Legal. Blat z hartowanego szkła jest bardzo trwały i zachowuje ogólną lekkość konstrukcji.
Przesunięty panel zapewnia łatwy dostęp do obszaru zarządzania kablami, co ułatwia dostęp nawet w ciasnych miejscach.

Napisz opinię

Bensen Homework

Bensen Homework

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek