ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Bocci Series 14.1 Zobacz większe

Bocci Series 14.1

KOD: 200sd174364

ID: 424091

5 szt. dostępnych

ProducentBocci

2 046,00 zł

Ilość

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Tradycyjnie żyrandole były rozumiane jako centralne, rzeźbiarskie instalacje, które stają się wizualnym punktem skupienia pomieszczenia. Seria 14, zaprojektowana przez Omera Arbela w 2005 roku, jest oryginalnym żyrandolem rzucającym wyzwanie tej koncepcji. Zamiast centralnego obiektu rzeźbiarskiego, seria 14 jest nastrojowym żyrandolem, osiągającym swoją moc dzięki strategii kompozycji i grupowania. Seria 14 wypełnia objętość pomieszczenia, sprawiając, że wysokość i kształt jego wymiarów są zrozumiałe dla mieszkańców w bezpośredni fizyczny sposób. zawiera albo niskonapięciowe (12V, 10W xenon) albo własne i wymienne diody LED. Pojedyncze wisiorki są wizualnie dość subtelne, ale zyskują ogromną siłę, gdy są zwielokrotnione i zgrupowane w duże grupy. Światło oddziałuje z bąbelkami i niedoskonałościami odlewanego szkła, tworząc blask przypominający małe świece unoszące się w kulach wody. Szkło odlewane jest procesem organicznym, z natury niedoskonałym, a każdy wisiorek z serii 14 jest wykonywany ręcznie
dlatego każdy wyprodukowany egzemplarz jest wyjątkowy.
Nasza standardowa kolekcja oferuje elastyczność zarówno w zakresie projektowania, jak i wymiarów, począwszy od pojedynczej lampy wiszącej, a skończywszy na 36 żyrandolach wiszących w różnych kształtach i rozmiarach baldachimów. Efektem grupowania można manipulować za pomocą różnych kombinacji, aby tworzyć grupy na większą skalę o głębokim wpływie fenomenologicznym.

Ta zawieszka niskonapięciowa jest przeznaczona do komponowania w konfiguracjach atmosferycznych. Każda pojedyncza lampa wisząca to przegubowa, odlewana szklana kula z matową cylindryczną pustką, w której znajduje się 10-watowa lampa ksenonowa lub 1,5-watowa lampa LED.

Napisz opinię

Bocci Series 14.1

Bocci Series 14.1

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Damian Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek