ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Breuer Bono Open 115 Zobacz większe

Breuer Bono Open 115

KOD: 200sd172703

ID: 422430

ProducentBreuer Bono

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Ile potrzebujesz? A ile potrzeba, żeby pomieścić książkę? OPEN zasadniczo zmienia typologię regału. Rezultatem jest fizycznie i optycznie zredukowany obiekt, przy użyciu minimalnej ilości materiału.
Przewiewna siatka, która otwiera się jak wachlarz zapraszając książki do umieszczenia. Po zaparkowaniu prezentują się jak bukiet kwiatów. OPEN — eleganckim gestem — zaprasza do interakcji, do (prze)grupowania książek: jednym palcem możesz wybrać książkę i przechylić ją w swoją stronę! Pusty tworzy rzeźbiarski cień na ścianie, w pełni załadowany cofa się i pozostawia scenerię do twoich książek.
Origin
OPEN został opracowany w Graz w Austrii i jest produkowany w Styrii.
Materiały:
sklejka brzozowa multiplex
powłoka czarna lub biała
krawędzie szlifowane i nieobrobione
stal nierdzewna, szczotkowana
Wymiary:
SxWxG 115x236x11 cm.

Napisz opinię

Breuer Bono Open 115

Breuer Bono Open 115

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek