ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Breuer Bono Penthaus Zobacz większe

Breuer Bono Penthaus

KOD: 200sd172701

ID: 422428

ProducentBreuer Bono

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Regał PENTHAUS to mebel zaprojektowany z myślą o uczczeniu książki. Stoi na dwóch delikatnych nóżkach i nawiązuje do ściany za nim. Dwie części, wykonane z dwóch różniących się od siebie materiałów, są ze sobą niewidocznie połączone, tworząc nieważką i wysublimowaną strukturę o pionowych proporcjach. Na górnym końcu delikatna drewniana rama i cienka blacha stalowa tworzą rodzaj pudełka, w którym mieszczą się książki. Otwarta kapliczka, w której jednocześnie przechowuje się, chroni i wystawia książki. Przypomina wygląd ramki do zdjęć. Od razu dostrzegalna konotacja sakralna nadaje wagę i znaczenie temu bardzo lekkiemu i dyskretnemu przedmiotowi.
Materiały:
dąb lub orzech, woskowany
blacha malowana proszkowo
Wymiary:
SxWxG 20x133x14 cm

Napisz opinię

Breuer Bono Penthaus

Breuer Bono Penthaus

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek