ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Breuer Bono Schlagseite 184 Zobacz większe

Breuer Bono Schlagseite 184

KOD: 200sd172696

ID: 422423

ProducentBreuer Bono

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Ile potrzebujesz? A ile potrzeba, żeby pomieścić książkę? SCHLAGSEITE zasadniczo zmienia typologię regału. Rezultatem jest fizycznie i optycznie zredukowany obiekt, przy użyciu minimalnej ilości materiału. Czas na mniej: Przewiewna kratka z dobrze określoną odległością od ściany za nią, nachylona pod kątem 3°! Więc książki nie spadają, bo się opierają. SCHLAGSEITE zaprasza do interakcji: jednym palcem możesz wybrać książkę i przechylić ją w swoją stronę! Pusty tworzy rzeźbiarski cień na ścianie, w pełni załadowany cofa się i pozostawia scenerię do twoich książek.
Materiały:
sklejka brzozowa multiplex
malowana na czarno lub biało
krawędzie otwarte i nieobrobione
stal nierdzewna, szczotkowana
Wymiary:
SxWxG 184x236x11 cm.

Napisz opinię

Breuer Bono Schlagseite 184

Breuer Bono Schlagseite 184

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek