ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Breuer Bono Winter Zobacz większe

Breuer Bono Winter

KOD: 200sd172694

ID: 422421

ProducentBreuer Bono

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Regał WINTER to próba stworzenia minimalnej konstrukcji do przechowywania książek. I rzucić wyzwanie konwencjonalnemu pojęciu, czym jest regał na książki. Aby trzymać książkę, nie potrzebujesz więcej niż podparcia środka ciężkości. Po przechyleniu systemu przechowywane książki są wprowadzane do stabilnej równowagi. Używając ściany do ustawienia książek, WINTER może sobie poradzić z bardzo małą zabudową. Ściana jest zintegrowana z obiektem, nie będąc jego częścią. Otrzymujesz zupełnie nową typologię, która ma silne rzeźbiarskie twierdzenie. W swojej pracy lubię używać terminu „architektura produktu”. Ponieważ przedmioty odnoszą się do użytkownika, wchodzą w ścisłą interakcję, proponują sposoby użycia, wpływają na zachowanie, tworzą przestrzenie doznań.
WINTER przechowuje i prezentuje 0,39m książek i tworzy charakterystyczny rzucany cień na ścianę.
Origin
WINTER został opracowany w Grazu w Austrii i jest wytwarzany z rodzimych drzew liściastych w Salzburgu i Graz.
Materiały:
dąb lub orzech, woskowany
Wymiary:
SxWxG 15x159x12 cm

Napisz opinię

Breuer Bono Winter

Breuer Bono Winter

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek