ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Bross Ademar Table Zobacz większe

Bross Ademar Table

KOD: 200sd171004

ID: 420731

ProducentBross

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Ademar, z języka lombardzkiego „świetny dla szlachty”, sugeruje kolekcję ważnych stołów o dużych rozmiarach, które mogą wygodnie pomieścić do ośmiu osób, w oparciu o motyw towarzyski. Elipsoidalny lub okrągły plan umożliwia wszystkim zgromadzonym wokół niego osobom patrzenie w oczy gości i prowadzenie rozmów w sposób partycypacyjny.
Cztery głębokie skosy charakteryzują dolną powierzchnię podłogi: prowadzi to do cieńszego profilu o zmiennym wysokości, co utrudnia odgadnięcie jego rzeczywistej grubości. Nogi wykonane z litego dębu lub orzecha włoskiego podtrzymują blat zgodnie z logiką organicznego i doskonałego planowania ciągłości.
Dostępne w różnych rozmiarach - 280 x 130 cm, 220 x 120 cm i 140 cm w wersji okrągłej.

220 x 120 XH 75 noce cana

Napisz opinię

Bross Ademar Table

Bross Ademar Table

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek