ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Cantarutti BABA Stool 3.30.Z Zobacz większe

Cantarutti BABA Stool 3.30.Z

KOD: 200sd167684

ID: 417411

ProducentCantarutti

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Inne produkty z tej kolekcji:

Falista skorupa, która ujawnia zaskakujące możliwości personalizacji. Od ciepłych odcieni drewna po miękkie skóry i trwałe tkaniny, dostępne w szerokiej gamie tekstur i kolorów, Baba pozwala tworzyć ekskluzywne kombinacje, nasycone osobistym i charakterystycznym stylem. Baba to przekrojowa i wyrazista kolekcja zaprojektowana w celu wyposażenia przestrzeni publicznych i prywatnych w konfigurowalne rozwiązania oparte na konkretnych potrzebach. Drewniana skorupa spoczywa na drewnianej lub metalowej konstrukcji, którą można również łączyć i układać w stosy w celu praktycznej i elastycznej reorganizacji układów.
Proponujemy wysokiej jakości tkaniny takie jak Kvadrat's Remix 3, Canvas 2 i Steelcut Trio 3 czy Camira's Era, Main Line Flax i Blazer. Do skóry polecamy Elmosoft by Elmo. Dodatkowo oferujemy tkaniny przyjazne dla środowiska, takie jak Kvadrat's Reflect, 100% poliester z recyklingu. Konsultant ds. kolorów: Giulio Ridolfo

Stołek z metalową podstawą, tapicerowany szkielet. [cm. 50L x 52P x 77/98H]
Proponujemy wysokiej jakości tkaniny takie jak Kvadrat's Remix 3, Canvas 2 i Steelcut Trio 3 czy Camira's Era, Main Line Flax i Blazer. Do skóry polecamy Elmosoft by Elmo. Dodatkowo oferujemy ekologiczne tkaniny, takie jak Kvadrat's Reflect, 100% poliester z recyklingu.

Napisz opinię

Cantarutti BABA Stool 3.30.Z

Cantarutti BABA Stool 3.30.Z

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek