ARCH

Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń do nas 77 545 42 50


Cartoni Design The Amsterdam standing table Zobacz większe

Cartoni Design The Amsterdam standing table

KOD: 200sd166597

ID: 416324

ProducentCartoni Design

Wyślij wiadomość
sztuk


dni
Stolik Amsterdam został zaprojektowany przez Matthijsa Rodenburga dla Cartoni Design. Firma ma długą historię z wykorzystaniem tektury falistej. Ten piękny i funkcjonalny stół stojący jest wielokrotnie lżejszy niż wersja drewniana, trwalszy niż plastikowy i piękniejszy niż wersja do wynajęcia, a ponadto pokażesz swoim gościom, że poważnie traktujesz zrównoważony rozwój. Stoliki są sprytnie zsunięte ze sobą bez użycia kleju lub śrub, dzięki czemu można łatwo rozebrać i przechowywać. Ludzie nie lubią pić w deszczu, ten stół też. Tak więc nadają się do użytku w ogrodzie, o ile przyniesiesz je z powrotem po zakończeniu imprezy.

Napisz opinię

Cartoni Design The Amsterdam standing table

Cartoni Design The Amsterdam standing table

Lampy na zamówienie

lampy na zamówienie


Payments

Firma Maximus Design to przedsiębiorstwo rodzinne, którego korzenie sięgają lat 70-tych ubiegłego wieku. Protoplastami firmy są nasi dziadkowie, Teresa i Franciszek Wawrzyniakowie, którzy w Poznaniu rozpoczęli działalność rzemieślniczą od produkcji abażurów. Następnie działalność została poszerzona o produkcję lamp. W roku 1996, rozpoczęła się działalnością handlową. Efektem tego było powstanie Salonu Oświetleniowego w Głogówku.

Dzięki systematycznemu poszerzaniu oferty handlowej, a także zdobywaniu wiedzy technicznej staliśmy się liderem w tej części Polski w zakresie doradztwa technicznego oraz projektowania oświetlenia do wnętrz jaki i na zewnątrz budynków.

Właścicielem serwisu i administratorem danych osobowych jest 7 Regnum Group Daniel Wawrzyniak, z siedzibą w Głogówku przy ul. Pasternik 4F, 48-250 Głogówek